DEDAŞ’tan eş başkan Özdemir’e ziyaret

Dicle EDAŞ Batman İl Müdürü Murat Dursun ve Perakende Müdürü Serhat Öztürk, Belediye Eş Başkanı Sabri Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEDAŞ’tan eş başkan Özdemir’e ziyaret
21 Nisan 2014 Pazartesi 14:13

Dicle EDAŞ Batman İl Müdürü Murat Dursun ve Perakende Müdürü Serhat Öztürk, Belediye Eş Başkanı Sabri Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette kurumların koordineli çalışması gündeme geldi. DEDAŞ İl Müdürü Murat Dursun, kurum olarak yaptıkları çalışmaların büyük bir bölümünün belediye sınırlarında yapıldığını belirterek, “Çalışmalar yaparken, bir şekilde yollarımız belediye ile kesişiyor. Şehir içi çalışmalarda belediye ile koordineli çalışmak her iki kurumun da yararına olacaktır. Özellikle merkezi yerlerde belediyenin çalışmaları yapılırken, elektrik hatlarını yeraltına almak istiyoruz. Koordineli çalışma tüm kurumlara yararlar sağlayacaktır.” dedi.

Belediye Eş Başkanı Sabri Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediye’deki sistemi en kısa zamanda oturtup sahada yapacağımız çalışmalara odaklanmak istiyoruz. Kurumlarla koordineli yapılacak çalışmalarda belediye olarak üzerimize düşeni yapacağız. Hizmet yolculuğunda halkımıza layık olmaya çalışacağız ve asla ayırım yapmayacağız.” şeklinde konuştu.

Ziyarette, su ve elektrik faturalarının ödendiği veznelerin birleştirilmesi, bilgi işlem ve master planlarında işbirliğine gidilmesi konularında da görüş alış verişinde bulunuldu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×