Damal'da Okuma Salonu ve Test Merkezi ile eğitimde sıçrama

Ardahan'ın Damal ilçesinde eğitim-öğretime geçtiğimiz sene başlayan Damal Okuma Salonu ve Test Merkezi eğitime aralıksız devam ediyor.

Damal'da Okuma Salonu ve Test Merkezi ile eğitimde sıçrama
26 Ocak 2014 Pazar 17:13

Ardahan'ın Damal ilçesinde eğitim-öğretime geçtiğimiz sene başlayan Damal Okuma Salonu ve Test Merkezi eğitime aralıksız devam ediyor. Ücretsiz eğitim veren kurumunun öğrenci sayısı da devamlı artış gösteriyor.

Etüt Merkezi Müdürü Ersin Yıldız ise ilgiden gayet memnun. Yıldız, ''Ülkemize hizmet edecek bireyler yetiştirmek istiyoruz. Öğrencilerimizin eğitim durumları günden güne daha iyi olacak. Biz bunun için varız.Velilerimizle devamlı irtibat halindeyiz. Bize burada ilgi ve sevgi çok büyük. Biz de elimizden geleni ülkemiz ve öğrencilerimiz için yapacağız. Şu an seksen öğrencimiz var. Hedefimiz bu sayıyı yüze çıkarmak.Biz eğitim-öğretim hayatına bu sene başladık. Ardahan'ın ilçeleri arasında okuma salonları arasında en büyük ilgi ve öğrenci sayısı Damal Okuma Salonu ve Test Merkezi'nde ait.Yani şampiyonluk bizde. Diğer Etüt Merkezleri 7-8 yıl gibi süredir faaliyet göstermesine rağmen bu sayıya ulaşamadı.Biz Damal'da çayımızı içirmediğimiz ve evine gidip 'merhaba' demediğimiz kimse bırakmayacağız.. Biz buraya dönmeye gelmedik. Allah kısmet ederse Damal'da yaşlanmak istiyorum. Damal Okuma Salonu ve Test Merkezi her sene eğitimde şampiyon olacak ve ülkesine hizmet eden gençler yetiştirecektir.'' şeklinde konuştu. Ardahan'ın eğitimde en başarılı ilçesi olan Damal, ülkesine hizmet edecek gençleriyle ışıl ışıl parlıyor.

Damal şehri eğitim alanında ileri ki dönemlerde adından çok söz ettireceğe benziyor. CİHAN

Damal'da Okuma Salonu ve Test Merkezi ile eğitimde sıçrama


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×