Cumhurbaşkanı Gül nikah şahitliği yaptı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin kızının düğününe katıldı. Cumhurbaşkanı Gül, kız tarafının nikah şahitliğini yaptı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, üç günlük Kayseri programının...

Cumhurbaşkanı Gül nikah şahitliği yaptı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin kızının düğününe katıldı. Cumhurbaşkanı Gül, kız tarafının nikah şahitliğini yaptı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, üç günlük Kayseri programının ilk günü akşam düğüne katıldı. Gül, akşam saatlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin, Mehmet Karaca ile dünya evine girecek olan kızı Merve'nin düğünü için Flamingo De Luxe salonuna geçti. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın kıydığı nikahta; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bağımsız Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Kayseri Valisi Orhan Düzgün nikah şahitliği yaptı.

Nikah sonrasında Cumhurbaşkanı Gül, evlilik cüzdanını Merve'ye verdi. Gül, "Merve, bugüne kadar nikahları hep baban kıyıyordu. Hep kendi cüzdanları veriyordu. Şimdi bekliyor ve biz veriyoruz. Daha iyi saklar diye hep gelinlere veriliyor. Mehmet de lazım olduğunda Merve'den bunu alabilir." dedi.

CİHAN

Cumhurbaşkanı Gül nikah şahitliği yaptı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×