Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu Erzurum’da

Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim bildirgesini dün açıklamasının ardından yurt içi ilk gezisini Erzurum’a gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İstanbul’dan özel uçakla hava yoluyla eşi Füsun İhsanoğlu...

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu Erzurum’da
11 Temmuz 2014 Cuma 12:43

Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim bildirgesini dün açıklamasının ardından yurt içi ilk gezisini Erzurum’a gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İstanbul’dan özel uçakla hava yoluyla eşi Füsun İhsanoğlu ile Erzurum’a geldi.

Ekmeleddin İhsanoğlu, havalimanında MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, MHP il Başkanı Zekai Kaya ve CHP il yönetimi tarafından çiçekle karşılandı. Cumhurbaşkanı adayı, yoğun güvenlik önlemleri altında seçim otobüsüyle istirahatine ayrılan Palandöken Dağı'ndaki Xanadu Otel’e geçti. Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, daha sonra cuma namazını kılmak için merkez Yakutiye ilçesindeki Ulu Cami’ye geçti.

Cumhurbaşkanı adayı, Cuma namazı sonrasında yaya olarak Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’na kadarki güzergahta esnaf ve vatandaşlar ile sohbet edecek. Şehit Aileleri Derneği’ne ziyarette bulunacak olan İhsanoğlu, Abdurrahman Gazi Türbesi’ni ziyaret ettikten sonra bir düğün salonunda iftarını açıp, vatandaşlara hitap edecek.

CİHAN

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu Erzurum’da


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×