ÇÜ Fen Edebiyat Fakültesi’nden dostluk pikniği

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen – Edebiyat Fakültesi’nin akademik ve idari personel ile aileleri, dostluk ve kaynaşma pikniğinde bir araya geldi.

ÇÜ Fen Edebiyat Fakültesi’nden dostluk pikniği
06 Aralık 2013 Cuma 17:28

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen – Edebiyat Fakültesi’nin akademik ve idari personel ile aileleri, dostluk ve kaynaşma pikniğinde bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın da katıldığı piknikte, fakülte mensupları gönüllerince bir gün geçirip stres attı.

2013-2014 eğitim öğretim sezonuna moral ve motivasyonu yükseltmek; personel kaynaşmasını sağlamak amacıyla ÇÜ Fen – Edebiyat Fakültesi Sosyal Faaliyetler Komisyonu tarafından düzenlenen piknik fakülte bahçesinde gerçekleştirildi. Pikniğe Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyhan Tükel, Prof. Dr. Azmi Yalçın, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.

Pikniğe katılanlara ‘hoş geldiniz’ konuşması yapan Prof. Dr. Kibar, bu tür sosyal etkinliklerin çalışanların moral ve motivasyonu açısından önemli olduğuna dikkat çekti. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Selahattin Serin ise, sosyal faaliyetler komisyonu tarafından ilki yapılan dostluk ve kaynaşma pikniğini geleneksel hale getireceklerini belirterek, etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
CİHAN

ÇÜ Fen Edebiyat Fakültesi’nden dostluk pikniği


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×