Çocukların taşladığı araçtaki gelin ve damat ölümden döndü

Şişli'de gelin arabasının önünü keserek aldıkları parayı beğenmeyen çocuklar, aracı taşlamaya başladı. Gelin arabasını kullanan damat, hızla uzaklaşırken kaldırımdaki reklam panosuna çarparak yan döndü. Araçta bulunan gelin ve damat...

Çocukların taşladığı araçtaki gelin ve damat ölümden döndü
23 Haziran 2014 Pazartesi 10:18

Şişli'de gelin arabasının önünü keserek aldıkları parayı beğenmeyen çocuklar, aracı taşlamaya başladı. Gelin arabasını kullanan damat, hızla uzaklaşırken kaldırımdaki reklam panosuna çarparak yan döndü. Araçta bulunan gelin ve damat kendi çabalarıyla çıkmayı başardı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Olay Taşkışla Caddesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Damat Hakan Aslaneli'nin kullandığı lüks cip trafik ışıklarında durdu. Bu sırada yakında bulunan nikah dairesinden çıkan araçların önünü kesen çocuklar bu sefer hedef olarak Aslaneli'nin kullandığı aracı seçti. Damadın verdiği zarf içindeki parayı beğenmeyen çocuklar, daha sonra zarfların hepsini istedi. Bu isteklerine cevap alamayan çocuklar ellerindeki taşlarla aracı taşlamaya başladı. Kaçmaya çalışan Damat Hakan Aslaneli, gaza basarak kaçmaya çalışırken önce kaldırımdaki reklam panosuna çarptı ardından araç yan döndü.

Vatandaşlar hemen polis ve itfaiyeyi çağırırken, taş atan çocuklar hızla uzaklaştı. Gelin arabasında bulunan Hakan-Ebru Aslaneli çifti ile arkadaşları Deniz İyidoğan araçtan kendi çabalarıyla çıktı. Gelin ile damat olayın şokunu uzun süre üzerinden atamazken, yakında bulunan bir otelde sakinleşmeye çalıştı. Kazayı gören vatandaşlar, "Gelin arabasının önünü çocuklar kesti. Daha sonra taş atmaya çalıştılar. Aracı kullanan şahıs kaçmaya çalışırken takla attı." dedi. Araç içinde bulunan Deniz İyidoğan ise, "Aracın önünü kestiler. Zarf vereceğimiz anda hepsini istediler. Bu sırada ellerindeki taşları gösterdiler. Atmaya çalıştılar. Kaçarken araç yan yattı." dedi.

Damat Hakan Aslaneli de polise çocukların taş attığı sırada kaçmaya çalıştığını bu sırada kaza yaptığını söyledi . Uzun süre otelde bekleyen gelin ile damat daha sonra gelen bir araca binerek düğünün yapılacağı mekana gitti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

CİHAN

Çocukların taşladığı araçtaki gelin ve damat ölümden döndü


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×