Çocuklar tatilin tadını çıkarıyor

Yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde çocuklara özel birbirinden renkli, eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleniyor.

Çocuklar tatilin tadını çıkarıyor
27 Ocak 2014 Pazartesi 13:03

Yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde çocuklara özel birbirinden renkli, eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleniyor. Tatilin tadını çıkaran çocuklara, zihinsel ve bedensel gelişimlerine uygun yarışmalar düzenlenerek, hem eğlenmeleri hem de yeteneklerini keşfetme imkanı sunuluyor.

Minik ziyaretçilere özel gerçekleştirilen etkinliklerde, Akademi Mizansen’in başarılı animatörlerince sandalye kapmaca, balon patlatma ve kıyafet giydirme oyununun yanı sıra yoğurt yeme yarışması da yapıldı.

Sandalye kapmaca oyununda birbirleri ile yarışan minik ziyaretçiler, eğlenceli dakikalar yaşadı. Ardından kıyafet giydirme oyunuyla en fazla kıyafeti en kısa sürede giyen minik ziyaretçiler oyunu kazandı. Tatlı bir rekabetin gözlendiği yoğurt yeme yarışmasında ise, yoğurdun içine konulan şekeri bulan yarışmacılar rakiplerini alt etti. Son olarak takım halinde oynanan balon patlatma oyununda 5 tane balonu patlatan liderliği elde etti.

Çocuklar, yetenek yarışmasıyla şarkı, şiir, fıkra, dans dallarında hünerlerini sergileme fırsatı buldu. Yarışmaların sonunda AVM yönetimi, yarışmalarda birinci olanlara puzzle ve okuma kitabı, ikincilere ise buz pisti bileti vererek, onlara eğlenceli ve unutulmaz bir gün yaşattı.
CİHAN

Çocuklar tatilin tadını çıkarıyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×