Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

EKONOMİ- Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, "2014 Yılında Para ve Kur Politikası" konulu Merkez Bankası’nda basın toplantısı düzenleyecek.

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

EKONOMİ

- Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, "2014 Yılında Para ve Kur Politikası" konulu Merkez Bankası’nda basın toplantısı düzenleyecek. (10.00 - Ankara)

GÜNCEL

- Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü töreni Çankaya Köşkü’nde düzenlenecek. Köşkte akşam da resepsiyon verilecek. (11.00-19.30 - Ankara)

- Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç, YÖK ile Bakanlık binasında ‘Gençlik, Spor Faaliyetlerinde İşbirliği Protokolü’ imzalayacak. (10.00 - Ankara)

- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Milli Kütüphane’deki “Tarım Kredi Kooperatifine Yeni Atanan 244 Personelin Göreve Başlama Töreni’ ne katılacak. (11.00 - Ankara)

- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ankara Kalkınma Ajansı’nın ATO Congresium’daki ‘3. Yenilikçi Ankara Proje Pazarı’ etkinliklerine katılacak. (10.00 - Ankara)

- CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve Ali Özgündüz ile CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Adalet Sarayı önünde basın açıklaması yapacak. (12.00 - İstanbul)

SPOR

- Beşiktaş'ta Gençlerbirliği maçı hazırlıkları sürüyor. (11.00 - İstanbul)

- Fenerbahçe'de Kayserispor maçı hazırlıkları başlayacak. (18.00 - İstanbul)

-Galatasaray, günü izinli geçiriyor.

- Takımların hafta sonuna yönelik yapacağı antrenmanlar takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×