Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak. (14.00 - Ankara)- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı konusunda görüş alış verişinde bulunmak üzere TESK'i ziyaret edecek. (12.00 -...

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA

- CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak. (14.00 - Ankara)

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı konusunda görüş alış verişinde bulunmak üzere TESK'i ziyaret edecek. (12.00 - Ankara)

- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret edecek. (15.00 - Ankara)

GÜNCEL

- İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ve diğer Bakanlık, kurum, kuruluşların ve üniversitelerin de katılımı ile “5. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi” düzenlenecek. (10.00 - Ankara)

- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Dünya Süt Günü etkinlikleri kapsamında basın toplantısı düzenleyecek. (09.00 - Ankara)

- HDP heyeti, Cumhurbaşkanlığı seçim süreciyle ilgili olarak Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek, Milliyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Serpil Çevikcan, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer, Pir Sultan Abdal ve Kültür Derneği, İnsan Hakları Derneği (İHD) ve Türk Tabipler Birliğini ziyaret edecek. (10.00/ 11.30/13.30/ 15.00/16.30/17.30 - Ankara)

- Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Türkiye-Afrika Akademik İşbirliği Anlaşması İmza Töreni’ne katılacak. (15.30 - Ankara)

SPOR

- A Milli Takım, Kosova ile özel maçta karşı karşıya gelecek. (19.00 - Ankara)

- Fenerbahçe Kulübü, Ersun Yanal ile sözleşme imzalayacak. (14.00 - İstanbul) CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×