Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

EKONOMİ- Türk-Kenya İş Konseyi Ortak Toplantısı, Kenya Cumhurbaşkanı Uhuru Kenyatta ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile yapılacak.

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

EKONOMİ

- Türk-Kenya İş Konseyi Ortak Toplantısı, Kenya Cumhurbaşkanı Uhuru Kenyatta ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile yapılacak. (11.00 - İstanbul)

DÜNYA

- Endonezya halkı Parlamento seçimleri için sandık başına gidecek. Seçimlerde 132 kişilik Bölgesel Temsilciler Meclisi, 560 koltuklu Halkın Temsilcileri Meclisi ile eyaletler düzeyindeki meclislerin yeni üyeleri belirlenecek. (Cakarta)

- Ürdün Kralı Abdullah, ikili ilişkiler ve Ortadoğu'daki son gelişmeleri değerlendirmek üzere Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşecek. (Moskova)

GÜNCEL

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 13. Türkiye Petrol ve Doğalgaz Konferansı (TUROGE) açılışı ve Türkiye’nin ev sahipliğinde yapılacak olan ‘2017 Dünya Petrol Kongresi’ne dair ortak basın açıklamasına katılacak. (09.00/10.30 - Ankara)

- Tercüman gazetesi sahibi Kemal Ilıcak, vefatının 21. yılında Edirnekapı Şehitliği’ndeki kabri başında anılacak. (11.00 - İstanbul)

- AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, Mısır’daki idam kararlarını protesto edecek. (12.30 - İzmir)

- Türk EğitimSen, şaibe söylentileriyle gündeme gelen 1709 şube müdürlüğü atamasıyla ilgili basın toplantısı düzenliyor. (12.00 - İzmir)

SPOR

- Galatasaray Spor Kulübü’nün aylık olağan divan kurulu toplantısı Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapılacak. (13.30 - İstanbul)

- Spor Toto Süper Lig’in 29. Haftasında Sivasspor’a konuk olacak

- Galatasaray Sivasspor maçının hazırlıklarına devam edecek. (11.00 - İstanbul)

- Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×