Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, partisinin seçim bürosu açılışı ile bazı ilçeleri ziyaret etmek üzere Kütahya’ya gelecek.

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA

- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, partisinin seçim bürosu açılışı ile bazı ilçeleri ziyaret etmek üzere Kütahya’ya gelecek.

GÜNCEL

- TBMM’de; CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart basın toplantısı yapacak. (11.00/11.30.13.30 - Ankara)

- Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2014 yılı Şubat ayı ‘Finansal Yatarım Araçları Reel Getiri Oranları’ ile 2014 yılı Ocak ayı ‘Perakende Satış Hacim Endeksi’ni paylaşacak. (10.00/10.00 - Ankara)

- Hazine Müsteşarlığı (HM) 2014 yılı Şubat ayı ‘Hazine Nakit Gelişmeleri’ni açıklayacak. (17.30 - Ankara)

SPOR

- Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak olan Final-Four’a katılma hakkını elde eden Vakıfbank Voleybol Takımı, yönetici, teknik ekip ve oyuncular basın mensuplarıyla bir araya gelecek. (11.00 - İstanbul)

- Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman ile Yönetim Kurulu Üyelerinin Beşiktaş Kadın Voleybol, Basketbol ve Atletizm A takımı oyuncularıyla Dünya Kadınlar Günü'ne destek olmak için öğle yemeğinde bir araya geliyor. (13.30 - İstanbul)

- Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×