Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

GÜNCEL- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cihan Haber Ajansı'nın televizyonlar için yayın projesi olan Cihan TV Network'ün sabah proğramı Anadolu'da Sabah'ın konuğu olacak.

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

GÜNCEL

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cihan Haber Ajansı'nın televizyonlar için yayın projesi olan Cihan TV Network'ün sabah proğramı Anadolu'da Sabah'ın konuğu olacak. (08.20 - Ankara)

- Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Birlik merkezinde düzenlenecek Yatırım ve Ticaret Forumu’na katılacak. (10.00 - Ankara)

- Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2014 yılı Ocak ayı ‘Finansal Yatırım Araçlarının Reel Getiri Oranları’nı açıklayacak. (10.00 - Ankara)

- Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 2013 yılı Aralık ayına ait ‘Tüketici Kredileri’ ile ‘Kredi kartı Harcamaları’na ilişkin istatistikleri paylaşacak. (14.00 - Ankara)

- TBMM’de: CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, CHP Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan, BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay basın toplantısı düzenleyecek. (10.30-10.50-11.00-11.30-12.00-12.30-13.00 - Ankara) CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×