Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- TBMM’de MHP, BDP ve CHP grup toplantıları yapılacak. (10.30/12.30/13.30 - Ankara)EKONOMİ- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu toplanacak.

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA

- TBMM’de MHP, BDP ve CHP grup toplantıları yapılacak. (10.30/12.30/13.30 - Ankara)

EKONOMİ

- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu toplanacak.

DÜNYA

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Herman Van Rompuy, AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ve AP Başkanı Martin Schulz ile ayrı ayrı görüştükten sonra üç liderle öğle yemeğinde bir araya gelecek. Erdoğan, Van Rompuy ve Barroso ile ortak basın toplantısı düzenleyecek. Erdoğan daha sonra Schulz ile de basın toplantısı düzenleyecek. (Brüksel)

- Başbakan Erdoğan ayrıca, “Belçika’ya İşgücü Göçünün 50. Yıldönümü” sempozyumunun kapanış oturumunda bir konuşma yapacak. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) Avrupa’daki üyelerinin katılımıyla düzenlenecek olan “TÜMSİAD Avrupa Buluşması” adlı etkinliğe de iştirak edecek. (Brüksel)

- Irak’a bağlı Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, AP Dış İlişkiler Komitesi’nin toplantısına katılacak. (Brüksel)

SPOR

- Yargıtay’ın şike kararını onadığı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tatilde bulunduğu Cannes’dan dönecek. (21.00 - İstanbul)

- Süper Lig takımlarının 18. Hafta maçları ile Ziraat Türkiye Kupası grup 3. Maçlarının hazırlıkları takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×