Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda Başbakanlık merkez binada toplanacak.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı’nda Başbakanlık merkez binada toplanacak. Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde MKYK toplantısına katılacak. (11.00-18.30-Ankara)


EKONOMİ
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Rixos Otel’de ‘KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’ne katılacak. (10.00-Ankara)


DÜNYA
- Formula 1 yarışlarında 7 kez dünya şampiyonu olan Alman pilot Michael Schumacher, Fransa'da kayak yaparken düşüp başından yaralandı. Schumacher'in kaldırıldığı hastane, "pilotun durumunun kritik" olduğunu duyurdu. Gelişmeler takip edilecek. (Berlin)

- İran ile 5+1 ülkeleri arasındaki İran'ın nükleer programıyla ilgili teknik düzeyde görüşmelere başlanacak.


GÜNCEL
- Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nin 115. kuruluş yıldönümü töreni, GATA Şehit Tabip Üsteğmen Halil Akçiçek Salonu’nda yapılacak. (10.30-Ankara)

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, belediye ve bağlı şirketlerle ilgili basın toplantısı düzenleyecek. (12.00-İstanbul)

- Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Bakırköy Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından başlatılan ‘Online Kalp Taraması Projesi’ yıl sonu değerlendirme toplantısı Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılacak. (10.00-İstanbul)

- Bursa Barosu Başkanı Avukat Ekrem Demiröz yürütme ve yargı erkleri arasında son günlerde yaşanan olayların, yapılan operasyon ve açılan soruşturmaların yanı sıra, bu süreçte yapılan mevzuat düzenlemelerini basın toplantısıyla değerlendirecek. (12.00-Bursa)


SPOR
- İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’da 1000’i aşkın amatör spor kulübü sporcularına antrenmanlarda ve müsabakalarda kullanması için spor araç, gereç ve malzeme yardımı dağıtımını yapacak. ‘Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım ve İstanbul Spor Ödülleri Töreni’ne Başkan Kadir Topbaş da katılacak. . (14.00-İstanbul)

- PTT 1. Lig’in 19. Hafta son maçında Manisaspor ile Bucaspor karşı karşıya gelecek. (20.00-Manisa) CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×