Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’da. Erdoğan valiliği ziyaret edecek, itfaiye önünde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenecek, İskenderun Belediyesi tarafından Sahil Yolu'nda düzenlenen iftar programına katılacak....

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’da. Erdoğan valiliği ziyaret edecek, itfaiye önünde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenecek, İskenderun Belediyesi tarafından Sahil Yolu'nda düzenlenen iftar programına katılacak. (16.30/17.00/19.59-Hatay)

POLİTİKA

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa Valiliği tarafından Yunt Dağı'nda düzenlenen iftar yemeğine katılacak. (20.38-Manisa)

- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek. (11.30-Ankara)

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Adana’da Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı’ndan dünyaya sevk edilen petrol miktarının 2 milyar varile ulaşması nedeniyle "BTC'de 2 Milyar Varil Sevinci" programına katılacak. (11.00-Adana)

- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Başakşehir Kadın Kollarınca, Olimpia Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar programına katılacak. (20.42-İstanbul)

- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Türk Kızılayı tarafından Üsküdar'da düzenlenen iftar programına katılacak. (20.42-İstanbul)

- Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Samsun Atakum sanat Merkezi’nde yapılacak olan ‘İl Danışma Meclis’i toplantısına katılacak. (Samsun)

DÜNYA

- Ramazan boyunca dünyanın bir çok bölgesinde gıda yardımı yapan Kimse Yok Mu Derneği, dünyanın en fakir ülkelerinden Lesotho ve Swaziland krallıklarında halkı sevindirdi. (Johannesburg)

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Barış ve Özgürlü Bayramı kapsamında Lefkoşa Atatürk Anıtı ve Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda gerçekleştirilecek olan törenlere katılacak. (Lefkoşe)

- Lahorlular, aşırı sıcaklara birde elektrik kesintisi eklenince, serinlemek için soluğu Lahor kanalında alıyor. (Lahor)

- ABD’nin Virginia eyaletine bağlı Fairfax Belediye Başkanlığı, ilk kez bir iftar yemeğine ev sahipliği yaptı. (Fairfax)

- İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ile ilgili gelişmeler takip ediliyor. (Gazze)

- Ukrayna’nın Donetsk bölgesi üzerindeyken vurularak düşürülen Malezya Havayolları'na ait uçak ile ilgili gelişmeler takip edilecek. (Kiev)

GÜNCEL

- CHP İstanbul İl Gençlik Örgütü, Levent’te bulunan İsrail Başkonsolosluğu önünde Gazze’de yaşanan katliamları protesto edecek. (15.00-İstanbul)

SPOR

- Boğaziçi yüzme yarışları yapılacak. (08.30-İstanbul)

- Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları Topuk Yaylası’nda yapılacak çalışma ile devam ediyor. (Düzce)

- Galatasaray, Avrupa’da çalışmalarını sürdürüyor.

- Beşiktaş’ta yeni sezona yönelik çalışmalar İngiltere’de devam ediyor.

- Takımların transfer ve yeni sezona yönelik antrenmanları takip ediliyor.

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×