Cihan Haber Ajansı Gündemi

-Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığından Çankaya Köşkü’nde yapılacak.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

-Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığından Çankaya Köşkü’nde yapılacak. (14.00-Ankara)

-TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Genel Sekreteri Mahmut Erol Kılıç ile görüşecek. Çiçek, Polonya Büyükelçisi Mieczyslaw Cieniuch’i kabul edecek (11.00-15.00-Ankara)

POLİTİKA
-Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, yerine atanan selefi Nihat Zeybekçi’ye görevi devredecek. (12.00-Ankara)

-Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, selefi Mevlüt Çavuşoğlu’na görevi devredecek (10.30-Ankara)

-Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, mesleksizlere ‘Özel Politika Gerektiren Kişilere’ Meslek Kazandırmayı Amaçlayan Mesleki Becerilerin Geliştirilmesi Projesi’nin Başkent Öğretmenevi'ndeki açılışına katılacak. (13.30-Ankara)

-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 'Hububat Piyasalarının Geleceği ve Hububat Ticaretinin Türkiye Mamul Madde İhracatındaki Rolü’’ konulu toplantıya katılacak. (14.00-Ankara)

-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Afyonkarahisar’da, Budan Otel'de il yatırımları değerlendirme toplantısına katılacak. (10.00-Afyonkarahisar)

-Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Gaziantep’te Şehir Hastanesi'nin temel atma törenine katılacak. (14.00-Gaziantep)

-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde basın toplantısı düzenleyecek (14.00-Ankara)

-BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin belediye başkan adaylarını Diyarbakır il başkanlığında tanıtacak. (12.00-Diyarbakır)

-HDP eşbaşkanları Ertuğrul Kürkçü ve Sebahat Tuncel, Cezayir Lokantası’nda basın toplantısı düzenleyecek. (12.00-İstanbul)

EKONOMİ
-Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik başkanlığında 2014 yılından itibaren uygulanacak asgari ücreti belirlemek üzere, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda 4. kez toplanacak. (10.00-Ankara)

-Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın 'Ekonomiye Değer Katanlar 2013' ödül töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in katılımıyla yapılacak. (19.00-Bursa)

DÜNYA
-Hint Okyanusu'nda 2004 yılında meydana gelen tsunaminin yıl dönümü bugün. Tsunamiler sonucu dört ülkede 230 binden fazla insan hayatını kaybetmişti.

GÜNCEL
-Tuzla’da bulunan Deniz Harp Okulu’nu tanıtım amacıyla basın turu düzenlenecek. (09.00-İstanbul)

SPOR
-Beşiktaş Spor Kulübü, Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik A.Ş, Aygaz A.Ş ve RMK Marine ile sponsorluk anlaşması imzalayacak. İmza törenine; Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu ve RMK Marine Genel Müdürü Can Öztürk katılacak. (10.00-İstanbul)

-İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sinan Erdem Spor Salonu’nda Başkan Kadir Topbaş’ın da katılımıyla 60 yeni spor salonunun temelini atacak ve sporcuları ödüllendirecek. (13.00-İstanbul)

-Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve Kasımpaşa Yönetim Kurulu üyesi İhsan Kalkavan, Cihan’a özel açıklamalarda bulundu. Kalkavan, Kasımpaşa-Beşiktaş maçının tekrarlanmasından rahatsızlık duymayacağını söyledi.

-Bursaspor Teknik Direktörü Daum, Gaziantepspor maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyecek. (Bursa)
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×