Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak, BBP, DSP ve Saadet Partisi'ni ziyaret edecek. (11.00-13.00-14.30-18.30-Ankara) POLİTİKA- CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında...

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak, BBP, DSP ve Saadet Partisi'ni ziyaret edecek. (11.00-13.00-14.30-18.30-Ankara)

POLİTİKA

- CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplanacak. (13.00-Ankara)

- AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kamu Başdenetçisi M. Nihat Ömeroğlu, Kamu Denetçiliği Kurumu’nun 2. kuruluş yıl dönümü için TBMM Tören Salonu’nda verilecek resepsiyona katılacak. (16.00-Ankara)

- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Katar Halk Sağlığı Bakanı ve Yüksek Sağlık Konseyi Başkanı Abdullah Bin Khalid Al-Qahtani ile Bakanlıkta ortak basın toplantısı düzenleyecek. (12.30-Ankara)

- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türk Standartları Enstitüsü genel kurul salonunda ‘Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Yönetmeliği’ kapsamında işbirliği protokolü imzalayacak. (10.00-Ankara)

- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, makamında Orta Afrika Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Gertrude Zouta’yı kabul edecek. (13.30-Ankara)

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Dolmabahçe Sarayı sergi salonunda, ‘Hiç'ten Gelenler Hat ve Tezhip Sergisi'nin açılışına katılacak. (18.00-İstanbul)

- Ekmeleddin İhsanoğlu'nun kampanya sürecini yönetecek kadro, cumhurbaşkanlığı çalışma ofisi olarak düzenlenen binada basın toplantısı düzenleyecek. (09.30-Ankara)

EKONOMİ

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Stefano Manservisi ‘Türkiye’de İstihdam Politikaları’ konulu Marriott Otel’deki konferansa katılacak. (09.00-17.00-Ankara)

- İstanbul Esnaf ve Sanatkarları Birliği Ramazan pide fiyatını açıklayacak. (10.00-İstanbul)

DÜNYA

- Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Devlet Başkanları Zirvesi’ne katılacak. (Bükreş)

- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak. (Brüksel)

- ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'da İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile görüşecek.(Washington)

- Irak'taki çatışmalarla ilgili gelişmeler takip ediliyor. (Erbil-Kerkük)

- Ukrayna'nın doğusundaki gelişmeler izleniyor. (Kiev)

GÜNCEL

- TBMM Eski Başkanvekili Murat Sökmenoğlu, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde öğlen vakti kılınacak cenaze namazının ardından Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde toprağa verilecek. (13.00-14.00-Hatay)

- Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, ‘Hiç Kimse, Kimsesiz Kalmasın Bu Ramazan ve Her Zaman’ yalnızlığa mahkum edilen kimsesiz, sahipsiz yetimler, sokak çocukları, yaşlı ve mültecilerle ilgili ‘Yalnızlık' temalı kampanya düzenlenecek. (10.00-İstanbul)

- A400M Atlas kargo uçağı, gazetecilere tanıtılacak. Uçakla gazetecilere uçuş yaptırılıp, bilgi aktarılacak. (Kayseri)

- Bursa Barosu Hayvan Hakları Komisyonu muhtarlara hayvan haklarına yönelik toplumsal bilinçlendirme ve bilgilendirme yapacak. (14.00-Bursa)

SPOR

- 2014-2015 sezonu Spor Toto 2. Lig gruplarının belirleneceği kura çekimi, Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirilecek. (12.00-İstanbul)

- FIFA 2014 Dünya Kupası E ve F gruplarında 3. ve son maçlarda Honduras-İsviçre, Ekvador-Fransa ve Nijerya-Arjantin, Bosna Hersek-İran karşı karşıya gelecek. (23.00-19.00-Brezilya)

- TFF ile Nike ortaklığında düzenlenen Nike Halı Saha Ligi’nde lise ve üniversite finalleri İstanbul’da oynanacak. Kupaları ise Fatih Terim verecek. (14.00-İstanbul) CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×