Cihan Haber Ajansı Gündemi

-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı Çankaya Köşkü’nde kabul edecek.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı Çankaya Köşkü’nde kabul edecek. (10.30-Ankara)

-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MGK Genel Sekreteri Muammer Türker’i Başbakanlık resmi konutunda kabul edecek. Erdoğan, AK Parti milletvekilleri ile parti genel merkezinde yemek yiyecek. (16.30-20.00-Ankara)

POLİTİKA

-TBMM Genel Kurulu’nda 2014 Yılı Bütçesinin tümü üzerinde son kapanış müzakereleri ve oylaması yapılacak. (14.00-Ankara)

-Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AB Dönem Başkanı Litvanya Büyükelçiliği'nin ev sahipliğinde Hilton Otel’de düzenlenen AB Büyükelçileri ile öğle yemeğine katılacak. Bakan Davutoğlu, Türkiye Ermenileri Patrik Vekili Başpiskopos Aram Ateşyan’ı Bakanlıkta kabul edecek. (13.00-16.00-Ankara)

-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, ATO’daki Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği genel kurul toplantısına katılacak. (19.00-Ankara)

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin ‘Sanayi Kongresi 2013’ toplantısına katılacak. (09.30-Ankara)

-CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İzmir İl Başkanlığında yapacağı basın toplantısında güncel gelişmeler hakkında açıklamalarda bulanacak. (11.00-İzmir)

EKONOMİ

-Hazine Müsteşarlığı, 2013 yılı Kasım ayına ait merkezi yönetime ait ‘İç ve dış borç' ile yine aynı aya ait ‘Hazine alacak' verilerini paylaşacak. (17.00-Ankara)

-Türkiye İstatistik Kurumu, 2012 yılına ait ‘Sağlık kuruluşları atık istatistiklerini’ paylaşacak. (10.00-Ankara)

-TÜSİAD, Sabancı Üniversitesi Enerji ve İklim Merkezi ile Uluslararası Enerji Ajansı tarafından hazırlanan 'World Energy Outlook 2013 Raporu' basın toplantısı ile tanıtılacak. (10.00-İstanbul)

DÜNYA

-TUSKON Başkanı Rızanur Meral çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Azerbaycan'a gelecek. Azerbaycan Ekonomik Kalkınma Bakanı Şahin Mustafayev ile bir araya gelecek Meral, ayrıca Azerbaycan İpek Yolu İş Adamları Derneği'nin açılışına katılacak. (Bakü)

-BM-Rusya-ABD Cenevre-2 görüşmesine hazırlık toplantısı yapılacak. (Cenevre)

GÜNCEL

-İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü yolsuzluk ve rüşvet operasyonu şüphelilerinin adliyeye sevk edilmeleriyle ilgili gelişmeler takip ediliyor. (İstanbul)

-İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu sözleşmesi imza törenine katılacak. (10.30-İstanbul)

-TOKİ’nin Adana’ya yapacağı ‘Koza Arena Stadyumu’nun isminin Fatih Terim olması için 50 sivil toplum kuruluşu basın toplantısı düzenleyecek. (15.00 – Adana)

SPOR

-Spor Toto Süper Lig’de Çaykur Rizespor-Kasımpaşa maçı oynanacak. (Rize-20.00)

-Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin yeni yıl yemeği ve berat töreni yapılacak. (İstanbul)
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×