Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Danıştay’ın 146. kuruluş yıldönümünü için Danıştay Başkanlığı’nda yapılacak kutlamaya katılacak. (10.00-Ankara) POLİTİKA-...

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Danıştay’ın 146. kuruluş yıldönümünü için Danıştay Başkanlığı’nda yapılacak kutlamaya katılacak. (10.00-Ankara)

POLİTİKA

- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, ‘İstanbul’da Kentsel Dönüşüm’ konulu basın toplantısı düzenleyecek. (11.00- İstanbul)

DÜNYA

- Irak Başbakanı Nuri el Maliki'nin üçüncü dönem başbakanlık görevini engellemek için Sünni, Şii ve Kürtler birleşiyor. Gelişmeler takip ediliyor. (Erbil)

- Ukrayna’daki gelişmeler takip ediliyor. (Kiev)

GÜNCEL

- Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği ve merkezi ortak sınavlara katılamayan öğrenciler, mazeret sınavında ter dökecek. (09.00-İstanbul)

- Fatih Koleji’nin düzenlediği Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı (INEPO) başlıyor. 44 ülkeden 270 öğrenci, 115 proje ile yarışacak. (10.30- İstanbul)

- Türkiye’de ilk kez İş Sağlığı ve Güvenliği defilesi düzenleniyor. Defilede çalışanların sağlığı için önem arzeden giyim ve diğer malzemelerin tanıtımı yapılacak. (09.45-Bursa)

- Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu tarafından 7.Uluslararası Öğrenci Buluşması düzenleniyor. (12.00-Bursa)

- 9 yıldır gözü yaşlı ama umudunu yitirmedi... (Özel)

9 yıl önce evinin önünde kayıplara karışan Tarık Eymen Uslu'nun annesi Hatice Atici, bu yılda Eskişehir'de yılın annesi seçildi. Ancak acılı anne yılın annesi seçildiğine sevinemiyor. Yılın annesi olmanın kendisine artık acı verdiğini ifade ediyor. 9 yıldır hiç bir zaman umudunu yitirmediğini belirten gözü yaşlı anne, "Bu acılarım dinsin. İnşallah ben en büyük hediyemi Eymen'e kavuştuğum an alacağım. Benim en sevinçli ve mutlu anım o an olacak." diyor.

SPOR

- Spor Toto Süper Lig’in 33. Haftasına Gençlerbirliği – Medical Park Antalyaspor maçıyla devam edilecek. (19.00-Ankara)

- Avrupa Şampiyonu Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, lig maçında Bornova Barışgücü’nü ağırlayacak. (14.00-İstanbul)

- Süper Lig’in 33. Hafta maçlarını oynayacak olan Galatasaray, Trabzon’a, Beşiktaş ise Elazığ’a gidecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×