Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Endonezya Eski Cumhurbaşkanı Bacharuddin Habibie ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Endonezya Eski Cumhurbaşkanı Bacharuddin Habibie ve beraberindeki heyeti kabul edecek. Gül Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul edecek. (12.00-13.00-15.00-Ankara)

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Parti Genel Merkezi'nde AK Parti Milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya gelecek. Erdoğan Resmi Konut'ta MGK Genel Sekreteri Muammer Türker’i kabul edecek. Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanlığı'nda Dış Güvenlik Toplantısına katılacak. Erdoğan, ATOda Memur-Sen’in düzenlediği ‘Medeniyet, İnsan, Demokrasi ve Şehirler’ konulu ‘Büyük Türkiye Buluşması’na katılacak. (10.00-14.15 -17.00-19.30-Ankara)

POLİTİKA

- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırşehir’de, Kaman Belediyesi'ni ziyaret edip, burada vatandaşlara hitap edecek. Kırşehir Sanayi ve Ticaret Odası ile esnaf ziyaretinde bulunacak. Mucur Belediyesi'ni ziyaretinin ardından burada vatandaşlara hitap edecek. Çiçekdağı Belediyesi'ni ziyaret edecek olan Bahçeli, burada da vatandaşlarla bir araya gelecek. (10.30-16.45-Kırşehir)

- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri’ne katılacak. (11.00-Ankara)

- CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, spor ile ilgili projelerini Gayrettepe Point Hotel’de basın mensuplarıyla paylaşacak. (12.00- İstanbul)

EKONOMİ

- Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv düzenleyeceği '2013 Yıl Sonu Finansal Sonuçlar Basın Toplantısı’ı ile 2013 yılındaki finansal ve operasyonel performansını değerlendirecek. (10.00-İstanbul)

DÜNYA

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç İngiltere'de dini topluluklar ve uluslararası kalkınmadan sorumlu Bakan Lord Tarık Ahmad ile görüşecek. (Londra)

- Ukrayna’da tırmanan şiddet olaylarında, Genelkurmay Başkanlığı'ndaki görev değişiminin akabinde bir araya gelen iktidar ve muhalefetin görüşmesi sonrası ateşkes ilan edildi. Gelişmeler takip edilecek. (Kiev)

- Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yöneticileri KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nu ziyaret edecek. (Lefkoşa)

GÜNCEL

- AK Parti Şişli Belediye Başkan adayı Mukadder Başeğmez, Grand Cevahir Otel’de basın toplantısı düzenleyecek. (10.00- İstanbul)

SPOR

- UEFA Avrupa Ligi 2. Tur ilk maçında Juventus ile Trabzonspor karşı karşıya gelecek. (20.00-İtalya/Torino)

- PTT 1. Lig’de 26. Hafta maçları iki karşılaşma ile tamamlanacak.

- Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×