Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı ayrı ayrı kabul edecek.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı ayrı ayrı kabul edecek. (11.30-14.00-15.00-Ankara)

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’i kabul edecek. Erdoğan, Tunus Nahda Hareketi Lideri Raşid Gannuşi ile görüşecek. Başbakan Erdoğan, partisinin MYK Toplantısı’na katılacak. (12.30-14.00-16.00-Ankara)


POLİTİKA
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Romanya Yatırım ve Ticaret Forumu’nda bir konuşma yapacak. Çavuşoğlu, Yunanistan'ın AB Dönem Başkanlığı nedeniyle AB Büyükelçileri için düzenlediği yemeğe onur konuğu olarak katılacak. (10.00-13.00-Ankara)

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın Valiliği’ni ziyaret edecek, sivil toplum örgütleri, sulama birlikleri, muhtarlar ve ziraat odaları başkanlarının katılımıyla DSİ Bölge Müdürlüğü'nde düzenlenecek olan toplantıya katılacak. (18.30-19.00-Aydın)

- CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül, Taksim Meydanı’nda basın toplantısı düzenleyecek. (13.30-İstanbul)

- Kemal Kılıçdaroğlu, Çiğli'de İzmir Büyükşehir Belediyesi atıksu arıtma tesisleri ve çamur çürütme ile kurutma ünitelerinin açılışına katılacak, ticaret odasını ziyaret edecek. (15.30-19.00-İzmir)


EKONOMİ
- Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Birlik merkezinde düzenlenecek Yatırım ve Ticaret Forumu’na katılacak. (10.00-Ankara)

- Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, 2013 yılı Aralık ayına ait ‘Tüketici Kredileri’ ile ‘Kredi kartı Harcamaları’na ilişkin istatistikleri paylaşacak. (14.00-Ankara)


GÜNCEL
- AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘81 İl Ar-Ge Başkanları Toplantısı’nın açılış konuşmasını Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu yapacak. (10.30-Ankara)

- Ünlülerin hastalığı pankreasta yeni umut (ÖZEL)
Dünya çapında pek çok ünlü ismin de hayatını kaybettiği pankreas kanserine karşı uygulanan yeni yöntem, hastalara umut oldu. Kapalı olarak yapılan ve hastada sadece minik izler bırakan yeni yöntemle ameliyat olan 66 yaşındaki kadın hasta sağlığına kavuştu. Bezmi Alem Hastanesi'nde uzman bir ekibin yaptığı 6,5 saatlik ameliyatla sağlığına kavuşan B.C., uykusuzluk nedeniyle gittiği hastaneden, yakalandığı kanserden kurtulmuş olarak çıktı. Ekip üyelerinden Doç. Dr. Oğuzhan Karatepe, yeni yöntemi Cihan Haber Ajansı’na anlattı.


SPOR
- Futbolda Ziraat Türkiye Kupası A Grubu'nda Sivasspor ile Bursaspor karşı karşıya gelecek. (19.00-Sivas) CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×