Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul edecek.

Cihan Haber Ajansı Gündemi

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul edecek. (14.30-Ankara)

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Japonya'da
Türk-Japon Üstyönetici (CEO) Forumu'na katılacak Başbakan Erdoğan, Ertuğrul Fırkateyni'nin açıklarında battığı Kushimoto şehrinden Türk denizcileri kurtaranların torunlarıyla bir araya gelecek. Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile heyetler arası görüşmelere başkanlık edecek Erdoğan, anlaşmaların imza töreninin ardından ortak basın toplantısı yapacak, resmi akşam yemeğine katılacak. (Tokyo)

POLİTİKA

- TBMM’de MHP, BDP ve CHP’nin grup toplantıları yapılacak. Cezaevinden tahliye olan 4’ü BDP’li 5 milletvekili Genel Kurul’da yemin edecek. (10.30-12.30-13.30-15.00-Ankara)

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, TBMM’de milletvekillerinin sözlü sorularını cevaplayacak. (15.00-Ankara)

- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile bazı kanunlarda değişiklik yapan tasarı görüşülecek. (15.30-Ankara)

- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 2013 yılı Bakanlık çalışmalarını, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nda kahvaltılı toplantıda değerlendirecek. (09.00-Ankara)

EKONOMİ

- Türkiye İstatistik Kurumu 2013 yılı Kasım ayına ilişkin Perakende Satış Hacmi endeksini paylaşacak. (10.00-Ankara)

- Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, ‘Kredi Kartı Harcamaları’ ve ‘Tüketici Kredilerine İlişkin’ istatistikleri paylaşacak. (14.00-Ankara)

GÜNCEL

- Peygamber Yolu Derneği’nin düzenlediği ‘Herkes O’nu Okuyor’ kampanyasının tanıtım toplantısı İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak. (10.00-İstanbul)

- Yargıtay’ın bozma kararının ardından Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin davanın görülmesine İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edilecek. (09.30-İstanbul)

- 28 Şubat Davası 53. duruşması Ankara Adliyesi’nde yapılacak. 28 Şubat Platformu adliye önünde basın açıklaması yapacak. (09.30-Ankara)

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Geleneksel El Sanatları Sergisi açılışına katılacak. (11.00-Ankara)

- Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, seçim döneminde uyulması gereken yayın usul ve esasları ile Yüksek Seçim Kurulunun medya hizmet sağlayıcıları ilgilendiren kararları konusunda yayın kuruluşlarını bilgilendirmek üzere İzmir, İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da 'Seçim Dönemi ve Medya' konulu seminerler düzenliyor. Toplantıların ilki İzmir’de gerçekleştirilecek. (14.00-İzmir)

- İzmir Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Alsancak Limanı'nda ihaleye fesat karıştırdıkları iddia edilen bir gruba yönelik operasyon düzenlendi. Sabah saatlerinde eş zamanlı düzenlenen operasyonda 25 kişi gözaltına alındı. Gelişmeler takip ediliyor. (İzmir)

SPOR

- 2013-2014 Sezonu Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Kış Semineri düzenlenecek. (14.00-Antalya)

- Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarına başlamak için BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanacak ve ardından da Antalya’ya gidecek. (11.00-İstanbul)

- Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısını lider tamamlayan Fenerbahçe, 2. Yarı hazırlıkları için İstanbul’da toplanacak ve ardından da Antalya’ya gidecek.

- 2013 - 2014 futbol sezonunda İkinci Transfer ve Tescil Dönemi resmen başlayacak.

- Süper Lig takımlarının ara transfer dönemi çalışmaları takip edilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×