CHP İzmir’de seçim koordinasyon toplantısı yapıldı

CHP İzmir İl Başkanlığı, seçim sürecinde çalışmaların koordineli bir şekilde yapılması için koordinasyon toplantısı düzenledi.

CHP İzmir’de seçim koordinasyon toplantısı yapıldı
22 Ocak 2014 Çarşamba 12:38

CHP İzmir İl Başkanlığı, seçim sürecinde çalışmaların koordineli bir şekilde yapılması için koordinasyon toplantısı düzenledi. İl binasındaki toplantıda, 30 ilçeden ilçe sekreterleri, örgütten ve bilişimden sorumlu başkan yardımcıları ile seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcıları katıldı.

Toplantıda ağırlıklı olarak sandık örgütlenmesi konuşulurken bu konuda ayrıntılı bilgiyi, örgütlenmeden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Barış Erel verdi. Erel, sandık örgütlenmesinin tamamlandığını ve artık sandık çevresi sorumlularının çalışmalarına yoğunlaştıklarını ifade ederek, “Sandık çevresi sorumlularını çok önemsiyoruz. Bu kişiler partimizin en aktif ve alanda çalışan birimlerini oluşturacak. Seçmenle de birebir temas kuracak, onlarla partimizin bir sözcüsü gibi konuşacaklar. Bu bağlamda görevi üstlenecek partililerimizin hem bilgi sahibi olması hem de il ve ilçe merkezimizle sürekli iletişim halinde olması çok önemli. Seçimler elbette seçmenle kazanılır ama organizasyonu sağlayacak ve alanda çalışacak olan da örgüttür. Yani sandıktan çıkacak sonuç, biraz da örgütümüzün ne kadar çalışacağına bağlı.” dedi.

Bilişimden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ceyhan Kayhan ise internet ve sosyal ağlardan en çok faydalanılacak seçimlerin 30 Mart yerel seçimleri olacağını belirterek, “İlçe başkanlıklarımızda muhakkak bilişim altyapılarının tamamlanmış olması gerekli. Seçimlere kısa zaman kalmışken seçmene en hızlı ulaşabileceğimiz mecra internettir ancak bu alanı da kullanırken doğru kullanmak son derece önemli. Bu konuda her türlü sıkıntıda bize başvurabilirsiniz.” diye konuştu.

Toplantıya Erel ve Kayhan’ın yanısıra CHP İl Sekreteri Sevda Erdan Kılıç ve seçim işlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Altan İnanç da katıldı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×