Ceset Yerine 'Kütük' Çıkınca Meraklı Vatandaşlar Derin Bir 'Oh' Çekti

Adana'da Seyhan Baraj Gölü'nde kadın cesedi olduğu ihbarıyla polis alarma geçti. Ceset sanılan cisim, ağaç gövdesi çıkınca meraklı vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Ceset Yerine 'Kütük' Çıkınca Meraklı Vatandaşlar Derin Bir 'Oh' Çekti
28 Mart 2015 Cumartesi 16:41

Adana Seyhan Baraj Gölü'nde olan cismi bayan cesedi sanan vatandaşlar, hali polise bildirdi. Olayı film izler bu şeklinde seyreden vatandaşlar, sualtı polisi vasıtası ile sudan çıkarılan cismin kütük bulunduğu anlaşılınca sorunsuz bir soluk aldı.
VATANDAŞLAR İHBAR ETTİ: GÖLDE KADIN CESEDİ VAR

Edinilen bilgiye nazaran olay, Seyhan Baraj Gölü'nün kıyısında olan Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Suda yüzen bir cisim gören vatandaşlar, polisi ayarak, 'Gölde, bayan cesedi var' ihbarında bulundu. İhbar üstüne hadise yerine geden karakol ve cinayet ofis ekipleri, suda yüzen cismin ne olduğunu anlamak için gazetecilerin kamera ve fotoğraf makinesini kullandı. Gazetecilerin çektikleri fotoğrafları ve görüntüleri yaklaştırarak izleyen ekipler, cismin ne olduğundan emin olmak için sualtı takımı istedi.

FİLM İZLER GİBİ SEYRETTİLER

Bu sırada Adnan Menderes Bulvarı'ndan geçen vatandaşlar, polis ekiplerini görerek toplandı. Bazı yurttaşlar cismin ne olduğunu anlamaya çalışırken, bir takım yurttaşlar cep telefonları ile görüntü çekti.VATANDAŞLAR DERİN BİR 'OH' ÇEKTİ

Ekiplerin bildirmesi üstüne hadise yerine gelen sualtı ekibinden bir 'balık adam', suya girerek cismin yanına yüzdü. Balık adam, bayan cesedi zannedilen kütüğü kıyıya çıkarttı. Bu anları cep telefonuna kaydeden ve iri bir merakla çalışmaları izleyen yurttaşlar ise derin bir 'on' çekti.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×