Cefakâr anneye astım cihazı desteği

Bolu’da zihinsel ve yürüme engelli kızı ile yaşayan cefakâr annenin yardım çağrısı karşılıksız kalmadı. Kimse Yok Mu Derneği'ni arayan hayırseverler, annenin ihtiyacı olan astım cihazını alarak derneğe bağışladı. En büyük arzusunun,...

Cefakâr anneye astım cihazı desteği
15 Mayıs 2014 Perşembe 14:08

Bolu’da zihinsel ve yürüme engelli kızı ile yaşayan cefakâr annenin yardım çağrısı karşılıksız kalmadı. Kimse Yok Mu Derneği'ni arayan hayırseverler, annenin ihtiyacı olan astım cihazını alarak derneğe bağışladı.

En büyük arzusunun, 15 yaşındaki yürüme ve zihinsel engelli kızını tedavi ettirerek konuşmasını sağlamak olduğunu söyleyen 52 yaşındaki astım hastası Aynur Elgün’ün yardım çağrısı karşılık buldu. 15 yaşındaki kızı için kendi sağlığından bile vazgeçmiş durumda olan annenin haberini okuyan hayırseverler, Kimse Yok Mu Derneği'ne astım cihazı bağışladı.

Anneye, daha önce çeşitli yardımlarda bulunan dernek yetkilileri, astım cihazı ile birlikte Elgün’ü ziyaret etti. Elgün’e astım cihazını veren Kimse Yok Mu Derneği Bolu Şube Müdürü Ali Kavaz, “Annemizin fedakârlığı karşılıksız kalmadı. Dernek olarak her zaman bu ailenin yanındayız. Astım cihazına çok acil ihtiyacı vardı. Bağışçılarımız sağ olsunlar kayıtsız kalmadılar. Bizi arayarak cihazı almak istediklerini söylediler. Biz de aracı olarak getirdik annemize verdik. Hayırseverlerimiz yardımlarını esirgemesinler ki biz de vatandaşlara daha çok yardım edebilelim.” dedi.

Ayşe Elgün’ü ziyaret eden Özel Bolu Fatih Koleji Müdürü Ünver Saha ve beraberindeki öğrenciler de Elgün’e plaket verip fedakarlığı için teşekkür ettiler. Saha, yaptığı açıklamada ise Elgün’ün her zaman yanında olduklarını ve öğrencilerin bu konuda çok duyarlı olduğunu söylediler.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×