CBS çalıştayı sona erdi

Türkiye Belediyeler Birliği'nin katkılarıyla Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 3.

CBS çalıştayı sona erdi
11 Ocak 2014 Cumartesi 17:13

Türkiye Belediyeler Birliği'nin katkılarıyla Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 3. Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalıştayı sona erdi.

Çalıştaya 30 büyükşehir belediyesi yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Kalkınma Bakanlığı, Harita Genel Komutanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, İller Bankası Genel Müdürlüğü ve Türksat Genel Müdürlüğü gibi birçok kurum ve kuruluştan temsilciler katıldı. 3 gün süren çalıştayda coğrafi ve kent bilgi sistemleri kurulması için yapılması gerekenler ile bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi.

'Birlikte Çalışalım' başlığı altında gerçekleştirilen çalıştayın son gününde ise bir değerlendirme toplantısı yapılarak gelinen nokta ve elde edilen sonuçlar masaya yatırıldı. Son günde ayrıca çalıştaya katkı sağlayanlara teşekkür plaketleri verildi ve çalıştay bildirisinin okunmasıyla program tamamlandı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×