Çankırı Şabanözülüler yollarının yapılmasını istiyor

Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde tekrarlanan seçimi MHP adayı Mustafa Karakaya'nın kazanması üzerine, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından yolların asfaltlanması için gönderilen araçların geri çağrıldığı...

Çankırı Şabanözülüler yollarının yapılmasını istiyor
02 Haziran 2014 Pazartesi 20:28

Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde tekrarlanan seçimi MHP adayı Mustafa Karakaya'nın kazanması üzerine, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından yolların asfaltlanması için gönderilen araçların geri çağrıldığı belirtildi.

“Oy namustur para yolla satılmaz” diyen vatandaşlar, ilçeyi seçim öncesi ziyaret ederek, asfaltlamayı seçim sonrası da sürdüreceği sözünü veren Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e tepki gösterdi.

Şabanözü'ne Belediye Başkanı seçilen Mustafa Karakaya ise Çankırılıların Başkan Melih Gökçek'i sevdiğini bunu Gökçek'in kendisinin de bildiğini ifade ederek, "Melih bey verdiği sözü yerine getirsin, halkı mağdur etmesin." dedi.

Şabanözü'nün sakinleri de seçimler öncesinde ilçeye gelen milletvekili ve bakanların da yolların asfaltlanacağı sözünü verdiklerini belirterek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt ekibinin seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilçeden ayrılmasını yadırgadıklarını belirterek, "Oy namustur para ile ya da yolla satılmaz. Biz bu devlete vergi veriyoruz. Madem yolları sadece oy için yapıyorsunuz o zaman bizim vergiler nereye gidiyor. Bunun hesabını verin. " ifadelerini kullandılar.

CİHAN

Çankırı Şabanözülüler yollarının yapılmasını istiyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×