Çankaya Köşkü'ndeki törenden dikkat çeken detaylar

Çankaya Köşkü’nde düzenlenen 2013 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödül töreninde renkli görüntüler yaşandı.

Çankaya Köşkü'ndeki törenden dikkat çeken detaylar
24 Aralık 2013 Salı 18:23

Çankaya Köşkü’nde düzenlenen 2013 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödül töreninde renkli görüntüler yaşandı. İçişleri Bakanı Muammer Güler'in ceviz ve hurma yemesi, bakanın rahatsızlığı olabileceği yorumlarına neden oldu.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’nin verildiği resmi törende eşi Hayrunnisa Gül ile birlikte kabul salonuna geldi. Cumhurbaşkanı Gül, protokolde yerlerini alan bakanlarla tek tek tokalaştı. İçişleri Bakanı Muammer Güler, oğlu Barış Güler’in bir hafta önce düzenlenen rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanmasın ardından, ilk kez Çankaya Köşkü’ne çıktı.

İçişleri Bakanı Güler, Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törende hurma ve ceviz yerken objektiflere yakalandı. Protokolde en ön sırada Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın yanında oturan Güler, cebinden çıkardığı küçük poşetler içerisinde ceviz ve hurma yediği görüldü. Bakan Güler’in resmi bir törende kameralar karşısında belli etmemeye çalışarak ceviz ve hurma yemesi bir rahatsızlığının olup olmadığının sorulmasına neden oldu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×