Çamlıca Konutları 1 yılda tamamlanarak satışa sunuldu

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bir yıl önce temeli atılan Çamlıca Konutları’nın birinci etabının tamamlandığını belirterek, “Şuanda çevre düzenlemesi yapılıyor.

Çamlıca Konutları 1 yılda tamamlanarak satışa sunuldu
03 Ocak 2014 Cuma 15:53

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bir yıl önce temeli atılan Çamlıca Konutları’nın birinci etabının tamamlandığını belirterek, “Şuanda çevre düzenlemesi yapılıyor. 8 Ocak’ta satışa ihale yolu ile satışa sunacağız. İsteyen vatandaşlarımız burada ev alabilir.” dedi.

Nuripazarbaşı, Çamlıca ve Sakarya mahallelerinde yapılan kentsel dönüşüm ardından yapımı tamamlanan Çamlıca konutları birinci etapta çalışmalarını gezen Başkan Tahmazoğlu, yapım aşamasında olan 2 ve 3’üncü etaplarında bu yıl içerisinde tamamlayarak satışa sunmak olduğunu söyledi. Tahmazoğlu açıklamasında, “1 yıl önce Aralık ayında temelini attığımız Çamlıca Konutlarımızın birinci etabını tamamladık. Şuanda çevre düzenlemesi yapılıyor. 8 Ocak’ta ise bu konutlarımızın ihale yolu ile satışını gerçekleştireceğiz. İsteyen tüm vatandaşlarımız burada ev sahibi olabilir. Bu çalışmamıza ek olarak Çamlıca’da 2. ve 3’üncü etapların ihalesini yaptık. Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Buradaki hedefimiz ise, bu konutlarımızı bu yıl içerisinde tamamlayarak satışa sunmaktır. Burada başarılı bir kentsel dönüşüm çalışması uygulanıyor. Daha önce Etiler konutlarını tamamlayarak, bu bölgede oturan vatandaşlarımızı oraya göndermiştik. Bundan sonraki kentsel dönüşümlerde ise konut almak isteyen vatandaşlarımıza burada konutlarını vereceğiz. Bu bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmamızda bir taraftan yolların genişletilmesi ve açılması, yeni okul alanları ve yeşil alanların oluşturulması gibi burada tam bir kentsel dönüşüm çalışması uygulanmaktadır. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekküre ediyorum.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×