Çağrı Koleji'nin düzenlediği sınava yoğun ilgi

Giresun Özel Çağrı Koleji’nde burslu ve indirimli okumak için, binlerce öğrenci girdikleri seviye belirleme sınavında ter döktü.

Çağrı Koleji'nin düzenlediği sınava yoğun ilgi
16 Mart 2014 Pazar 14:03

Giresun Özel Çağrı Koleji’nde burslu ve indirimli okumak için, binlerce öğrenci girdikleri seviye belirleme sınavında ter döktü. Özel Çağrı Koleji tarafından Giresun geneli 4.ve 8.sınıflara yönelik yapılan Kontenjan Belirleme Sınavı’na Giresun genelinde büyük ilgi gösterildi.

    Her sene Giresun’da bütün 4.sınıfların katılabildiği sınavda, ortaokulu Özel Çağrı Koleji’nde okuyup geleceklerini teminat altına almak isteyen öğrenciler birbirleriyle yarıştı.

    Bir önceki seneye göre yaklaşık 2 kat başvuruda bulunulduğunu fakat alınacak öğrenci sayısının sınırlı olduğunu söyleyen Özel Çağrı Koleji Müdürü İlyas Başak, katılımın yüksek olmasının da Giresun’da Çağrı Koleji’nin popülaritesinin bir göstergesinin olduğunu belirtti. Başak, "Her 2 sınavda da öğrencilerden daha çok velilerin heyecanlı bekleyişleri gözden kaçmadı. Yoğun ilgi sebebiyle çok mutlu olduk ve Giresun insanın okulumuza karşı teveccühü gün geçtikçe artıyor." dedi. CİHAN

Çağrı Koleji'nin düzenlediği sınava yoğun ilgi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×