Büyükşehir yaz kursları açılıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan 4 Ağustos tarihine kadar kayıtları devam edecek yaz kursları için gençlik merkezleri ve eğitmenler hazır.Keman, bağlama, halk oyunları, fotoğrafçılık, resim, grafik tasarım, satranç, web...

Büyükşehir yaz kursları açılıyor
22 Temmuz 2014 Salı 15:38

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan 4 Ağustos tarihine kadar kayıtları devam edecek yaz kursları için gençlik merkezleri ve eğitmenler hazır.

Keman, bağlama, halk oyunları, fotoğrafçılık, resim, grafik tasarım, satranç, web tasarım, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, ortaokul 6., 7. ve 8. sınıflar için hazırlık kursları, üniversite hazırlık için LYS- YGS hazırlık kurslarında eğitim verecek kadro hazırlıklarını tamamladı.

Gençlik merkezlerinden sorumlu Şube Müdürü Yusuf Delikoca, “Uzman eğitmenler eşliğinde ağustos ayı ile başlayacak olan tüm kurslarımız eylül, ekim ve kasım aylarına kadar devam edecek ve kursiyerlerden ücret talep edilmeyecektir. Başarılı olan kursiyerler ise bir üst seviyede bulunan yeni kurslara yönlendirilecektir. Bağlama dışında tüm kurslar için kurs boyunca araç gereçler de kursiyerlere ücretsiz olarak sunulacaktır. Yaş gruplarına ve başvurulara göre kurslarımız açılacaktır. Özellikle 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için TEOG kursları, üniversite hazırlık için YGS ve LYS kursları tüm yıl boyunca devam edecek. Bununla ilgili eğitim de yıl boyunca yine ücretsiz olup, deneme sınavları yapılacaktır. Bunun yanında öğrencilere kaynak kitaplar da temin edilecektir.” dedi.

Kurslar Şakirpaşa ve Sarıçam Gençlik Merkezleri’nde, Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosu yanında bulunan SODES Gençlik Merkezleri’nde açılacak ve başvurular yine aynı merkezlerden yapılabilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×