Büyükkılıç, Demirciler Sitesi esnafını ziyaret etti

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, seçim çalışmaları kapsamında Demirciler Sitesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.

Büyükkılıç, Demirciler Sitesi esnafını ziyaret etti
28 Şubat 2014 Cuma 19:13

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, seçim çalışmaları kapsamında Demirciler Sitesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas ve Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Büyükkılıç’a bölge esnafı yoğun ilgi gösterdi. Kendisine ikram edilen odun sobası üzerinde demlenmiş tavşan kanı kıvamındaki çay ikramını geri çevirmeyen Başkan Büyükkılıç, gösterilen bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak büyüklere tatlı, küçüklere ise satranç kitabı oyuncaktan oluşan çeşitli hediyeler verdi.

Bölgenin sorunları ile yakından ilgilendiklerini, özellikle yağmur sularını tahliyesine yönelik kanal inşası ile doğalgaz taleplerini değerlendirmeye alarak ilgili birimlerle irtibat halinde oldukları bilgisini veren Başkan Büyükkılıç, "Demirciler Sitesi olarak bilinen bölgemizde ihracata yönelik üretimler başta olmak üzere yan sanayi ağırlıklı önemli işler yapılıyor. Biz de belediye olarak bölgenin eksikliklerini giderme adına yoğun gayret gösteriyoruz. Öncelikli konular arasında yer alan yağmur sularının tahliyesine yönelik kanal inşası ve doğalgazla ilgili talepleri değerlendirmeye aldık. İlgili birimlerle görüştükten sonra her iki sorunun çözümü için gerekli çalışmaları en kısa süre içerisinde yapacağız. Kanal inşası için KASKİ ile hazırladığımız proje tamamlanmış durumda. Melikgazi Belediyesi olarak her iş bizim işimiz felsefesi ile çalışıyoruz. Her işe sahip çıkma, her işe yardımcı olma ve bir bakıma destek olma adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×