Büyükerşen: Gelecek Eskişehir'den geçecek

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile Genç Dostu Adaylar Genç Dostu Kentler Platformu, gençlere yönelik projeler için hazırlanan taahhütnameyi imza altına aldı.

Büyükerşen: Gelecek Eskişehir'den geçecek
15 Mart 2014 Cumartesi 15:08

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile Genç Dostu Adaylar Genç Dostu Kentler Platformu, gençlere yönelik projeler için hazırlanan taahhütnameyi imza altına aldı. Aynı taahhütnameyi CHP'nin Odunpazarı Belediye başkan adayı Kazım Kurt da imzaladı.

İmza töreni Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi. Taahhütnamede, Genç Dostu Adaylar Genç Dostu Kentler Platformu’nun seçimlerin ardından şehir içerisinde yapılacak hizmetlerin gençler için ve gençler adına faydalı hizmetler olması için talepleri yer aldı.

Başkan Büyükerşen, “Şehrimizde gençler için oldukça güzel projeleri hayata geçirdik. Bundan sonra da yine genç ve çocuk odaklı projelerimiz olacak. “Gelecek Eskişehir’den Geçecek” vizyonuyla gençler için söz verdiğimiz hizmetleri yapacağımızı taahhüt altına aldık. Hayırlı olsun” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×