Burç Kozan'da şarkı yarışması

Özel Burç Kozan Mimar Fatma Tutar İlkokulu, öğrencilerin sosyal yönden gelişmelerini sağlamak ve toplum önünde kendilerini daha rahat ifade edebilmesi adına etkinlikler düzenliyor.

Burç Kozan'da şarkı yarışması
27 Ocak 2014 Pazartesi 15:23

Özel Burç Kozan Mimar Fatma Tutar İlkokulu, öğrencilerin sosyal yönden gelişmelerini sağlamak ve toplum önünde kendilerini daha rahat ifade edebilmesi adına etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda sınıflar arasında şarkı yarışması yapıldı.

Her sınıftan 3 kişinin katıldığı yarışma iki kategoride gerçekleştirilirken, ilk kategoride 1. ve 2. sınıflar, ikinci kategoride ise 3. ve 4. sınıflar yarıştı. Öğrenciler şarkılarını en güzel şekilde seslendirmeye çalıştı. Ayrıca sahneye çıkan her öğrencinin şarkılarını yürekten ve içtenlikle okumaları büyük beğeni toplarken, zaman zaman duygu dolu anlar da yaşandı. Tatlı bir rekabet ve heyecanın yaşandığı yarışmanın birinci kategorisinde Mehmet Şengel birinciliği göğüslerken, Zeynep Özer ikinci, Sarenur Özkan üçüncü oldu. Yarışmanın ikinci kategorisinde ise Hüdayi Kaya birinciliği, Enes Şengel ikinciliği, Ebrar Tutar ise üçüncülüğü elde etti.

CİHAN

Burç Kozan'da şarkı yarışması


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×