Bülent Tanık anjiyo oldu, görevinin başında

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a, geçirdiği rahatsızlık sonucu Başkent Hastanesi'nde anjiyo yapıldı.

Bülent Tanık anjiyo oldu, görevinin başında
16 Ocak 2014 Perşembe 12:03

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a, geçirdiği rahatsızlık sonucu Başkent Hastanesi'nde anjiyo yapıldı. Belediyeye yakın kaynaklar Tanık’ın kalp krizi geçirmediğini, anjiyo sonrası görevinin başında olduğunu söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Buğra Gökçe, Başkan Tanık'ın, dün kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçirildiğini, kontrolün ardından doktorların anjiyo yapılmasına karar verdiğini söyledi. Gökçe, Tanık'ın dün anjiyo olduğunu, geceyi de evde geçirdiğini belirterek, bugün mesaisine başlayacağını açıkladı. Gökçe, Tanık’ın makamında olduğunu vurguladı.

Belediye Başkanı Bülent Tanık da bu sabah twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: “Sevgili dostlar, dün ufak bir sağlık kontrolünden geçtim. Şu an sağlığım gayet iyi ve görev başındayım. İyi dilekleriniz için teşekkürler...”

Belediye Başkan Yardımcısı Buğra Gökçe, twitter hesabından da “Değerli yurttaşlarımız başkanımız Bülent Tanık dün bir sağlık kontrolünden geçmiş ve anjiyo olmuştur, sağlığı gayet iyi olup görev başındadır.” açıklamasını yaptı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×