Buldan Belediye Başkanı Şevik AK Parti'den istifa etti

Denizli’nin Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, AK Parti'den istifa etti. 30 Mart 2014 yerel seçimleri için aday olarak yeniden hizmete talip olduğunu belirten Şevik, “Ancak parti genel merkezinin tercihi, başka bir adayla seçimlere girmek yönün.

Buldan Belediye Başkanı Şevik AK Parti'den istifa etti
21 Ocak 2014 Salı 15:33

Denizli’nin Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, AK Parti'den istifa etti. 30 Mart 2014 yerel seçimleri için aday olarak yeniden hizmete talip olduğunu belirten Şevik, “Ancak parti genel merkezinin tercihi, başka bir adayla seçimlere girmek yönünde oldu. Partinin başka bir adayı tercih etmesi, Buldan için düşündüğümüz hizmet profilini değiştirmemektedir. O nedenle adaylık fikrimiz değişmedi. Masabaşında kaybetmiş olabiliriz, yaptığımız çalışmalar yeterince değerlendirilmemiş olabilir ama bu bizim hizmet arzumuzu ortadan kaldırmak bir yana, daha da kamçılamaktadır.” dedi.

Kendisi gibi AK Parti ilçe yönetiminden birçok arkadaşının da istifa dilekçelerini hazırladığını söyleyen Başkan Şevik, “Biz arkadaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz. Hiçbir şey, yapılan ve yapılacak hizmetlerden daha önemli değil. Bu düşünceme siyasi partiler de dahil. Önemli olan siyasi parti kimlikleri değil, bizim halkın mutluluğu için yaptığımız hizmetlerdir.” diye konuştu.

Bu arada AK Parti, Buldan’da Ahmet Kırık’ı aday gösterdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×