BTB’ye‘5 Yıldızlı Borsa’ ünvanı

Bursa Ticaret Borsası (BTB) ‘5 Yıldızlı Borsa’ olma ünvanını da aldı. Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleştirilen törende Bursa Ticaret Borsası’nın Akreditasyon Belgesini TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu verdi.

BTB’ye‘5 Yıldızlı Borsa’ ünvanı
15 Ocak 2014 Çarşamba 16:18

Bursa Ticaret Borsası (BTB) ‘5 Yıldızlı Borsa’ olma ünvanını da aldı.

Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleştirilen törende Bursa Ticaret Borsası’nın Akreditasyon Belgesini TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu verdi. Bursa Ticaret Borsası meclis üyeleri başta olmak üzere Yönetim Kurulu’nu ve çalışanlarını tebrik eden TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı’ya başarılarının devamını diledi.

    Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da “Göreve geldiğimiz ilk günden beri çok önemsediğimiz ve sıfır hatalı tetkikler neticesinde bu akreditasyon sürecini başarı ile tamamlamış olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

    BTB Meclis Başkanı Mehmet Aydın ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Özhan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Hikmet Bosut ve Hakan Kırmızıay ile BTB Genel Sekreteri Fehmi Yıldız’ın da hazır bulundukları törende, bu başarının sorumluluklarını daha da arttırdığını ifade eden Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, “Artık çalışmalarıyla 5 yıldızlı bir kurum olan Bursa Ticaret Borsası, hizmet çıtasını daha da yukarılara çıkartacaktır. Üyelerimiz başta olmak üzere Bursa ve ülkemiz ekonomisine katkımızı artırarak sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×