Bodrum'da yaşayan Adanalılar dernek kurdu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Adanalılar tarafından, Bodrum Çukurova Kültür ve Dayanışma Derneği kuruldu.

Bodrum'da yaşayan Adanalılar dernek kurdu
24 Ocak 2014 Cuma 14:18

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Adanalılar tarafından, Bodrum Çukurova Kültür ve Dayanışma Derneği kuruldu. Turizmci Birol Yoleri’nin girişimleriyle kurulan derneğin açılış kokteyline, üyelerin yanısıra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün ve CHP İlçe Başkanı Recai Seymen katıldı.

Burada kısa bir konuşma yapan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Yoleri, “Sosyal aktivitelere katılacağız. Bunun yanısıra sosyal yardımlar dahilinde her şeye hazırız. Elimizden geldiği kadar ihtiyacı olan insanlara, dernek olarak biraraya gelip ne gerekiyorsa yapacağız. Zaten bir sloganımız var, 'Akdeniz’den Ege’ye sevgiyle' diye. Bu sloganı tamamen altyapısıyla oluşturup hissedebilecek kardeşlerimizi bekliyoruz. Ben aslında sadece Adana olarak bakmıyorum, Çukurova olarak bakıyorum. Daha kapsamlı olarak aynı tarz, aynı mod, aynı hisleri paylaşan bütün kardeşlerimizi derneğimize bekliyorum. Ulaşabildiğimiz herkese ulaşmaya çalıştık, ulaşamadıklarımıza da af ola diyorum. Merkezde de halihazırda bir dernek binamız var.” dedi.

Şu anda 157 kayıtlı üyesi bulunan Bodrum Çukurova Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yedi kişilik yönetim kurulu, Birol Yoleri başkanlığında Başkan Yardımcısı Binay Yoleri, Genel Sekreter Arslan Atikaslan, Genel Sekreter yardımcıları Haydar Şimşek, Erkan Doğan, Cengiz Akgöz ve Abdullah Akıncı'dan oluşuyor. CİHAN

Bodrum'da yaşayan Adanalılar dernek kurdu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×