"Birbirimizi yemekten başka bir şey yapmadık"

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, "Biz başkalarıyla uğraşmayı bıraktık.

19 Ocak 2014 Pazar 13:38

Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, "Biz başkalarıyla uğraşmayı bıraktık. Birbirimizi yemekten başka bir şey yapmadık." dedi.

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Bafra Şubesi'nin olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu, MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek'in de katıldığı toplantıda bir konuşma yaptı.

Eroğlu, ’’Ben 1,5 yıldır Bafra Ülkü Ocakları'nda başkan olarak görev yapmaktayım. 1,5 sene önce sendikada görev yaparken sendikamıza bir şeyler kazandırabilmek için karşı düşüncede olan arkadaşlarla mücadele ediyorduk. Eğitim-Bir-Sen’e karşı mücadele veriyorduk. Bir tane fazla üye yapmaya çalışıyorduk. Bafra Ülkü Ocakları'na atandıktan sonra Ülkücü hareketin içerisine daha derinlemesine girdik. Biz başkalarıyla uğraşmayı bıraktık, birbirimizi yemekten başka bir şey yapmadık. Tek gayemiz; içimizde ilerleyen bir arkadaşın ayağını kaydırmak. İlçe başkanlığı seçimi, benim atanma sürecim ve şu andaki vakıf süreci olsun. Ben ülkü ocakları başkanıyım. Allah davası dediğimiz bu hareketin güzide bir teşkilatı ülkü ocakları. Bizim çalışmalardan haberimiz yok. İstişare toplantılarına çağrılmıyoruz. Kimse fikrimizi daha almadı. Gaye almadığınız insanlarla bir arada oturmayı düşünüyorsunuz. Biz geçiciyiz yeter ki dava yürüsün. Bugün AKP’nin yalanları, dolanları, her türlü riyası ortada iken biz birbirimizle uğraşıyoruz. Ben bu konuşmayı rahatsızlığımı belirtmek için yaptım. Ha tepki alırmışım, şu olurmuş. Bedeli neyse ödemeye hazırım. Hiç sıkıntı yok. Ne mutlu Türküm diyene.’’ dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×