Bingöl'de askere ateş açıldı!

Bingöl'ün Genç ilçesinde keşif için görevlendirilen jandarma ekiplerine açılan ateş sonucu bir uzman çavuş hafif yaralandı

Bingöl'de askere ateş açıldı!
13 Mart 2015 Cuma 19:31

Bingöl Valiliği, Genç ilçesinde keşif için görevlendirilen jandarma ekiplerine, terör örgütü mensubu bulunduğu değerlendirilen şahıs yada kişilerce ateş açılması sonucunda bir deneyimli çavuşun yaralandığını bildirdi.

Valilikten yapılan izahatda, Genç ilçesine bağlı Güzeldere köyü Demirboğa Mahallesi'nde mesken dokunulmazlığını ihlal ve mala ziyan verme olayının soruşturulması ve hadise noktayı incelemesi için Genç Cumhuriyet Savcılığının buyruğu ile hadise yerine giden Genç ilce Jandarma Komutanlığı'na ilişkin devriyeye 500-600 m. mesafedeki Kuç tepe istikametinden terör örgütü mensubu bulunduğu değerlendirilen şahıs veya kişiler nedeni ile taciz ateşi açıldığı söylendi.

Bir deneyimli çavuşun hafif yaralandığının anlatım edildiği izahatda, şu bilgilere yer verildi:

"Ateş sonucunda Genç İlçe Jandarma Komutanlığı emrinde görevli Jandarma Uzaman Çavuş Ethem İşler sol bacak kısmından hafif biçimde yaralanmıştır. Yaralı Uzman Çavuş Helikopterle Bingöl Devlet Hastanesine nakledilmiş olup, sıhhat hali iyidir."

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×