Bingöl Emniyet Müdürlüğü, esnafla bir araya geldi

Bingöl Emniyet Müdürlüğü'nün, Bingöllülerle kaynaşma adına geleneksel hale getirdiği sohbet programı devam ediyor.

Bingöl Emniyet Müdürlüğü, esnafla bir araya geldi
17 Aralık 2013 Salı 16:33

Bingöl Emniyet Müdürlüğü'nün, Bingöllülerle kaynaşma adına geleneksel hale getirdiği sohbet programı devam ediyor. Daha önceleri; kanaat önderleri, üniversite öğrencileri, muhtarlar, esnaf grupları, sivil toplum kuruluşları gibi değişik gruplarla bir araya gelen Emniyet Müdürlüğü personeli, Bingöl esnafını ve basın mensuplarını misafir etti.

Misafirlerle sohbet eden Bingöl İl Emniyet Müdürü Ercan Taştekin, ''Her türlü konuda en büyük desteği Bingöllülerden aldığını ifade ederek ''Bu sabahta bir araya gelerek sohbet içerisinde, birlik beraberlik içerisinde, bir kahvaltı yapalım istedik. İştirakleriniz için çok çok teşekkür ederim. Bingöl Emniyet Müdürlüğü olarak çok samimi söylüyorum, bizim bütün felsefemiz; Bingöl'deki bütün çocuklar bizim çocuklarımız, Bingöl'deki bütün gençler bizim kardeşlerimiz, Bingöl’deki bütün herkes biz neye layıksak onlar daha iyisine layıktır. Bingöl'deki bütün büyüklerimizde bizlerin anne ve babası neye layıksa ona layık, bizim anne ve babamız. Bu vesile ile Bingöl'deki asayiş ve huzura hizmet ederken siz değerli Bingöllülerden almış olduğumuz her türlü destek için bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.'' dedi.

    Bingöl İl Emniyet Müdürü Ercan Taştekin'in polisevinde yaptığı davete; 49. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Murat Aygün, basın mensupları ve çok sayıda esnaf katıldı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×