Binaya düşen yıldırım mahalle halkını korkuttu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Develioğlu apartmanının binasına düşen yıldırım mahalle halkını korkuttu. Binaya düşen yıldırım sonrasında parçalanan mantoloma malzemeleri ise çevreye dağıldı. Ereğli' de bugün öğle saatlerinde...

Binaya düşen yıldırım mahalle halkını korkuttu
20 Temmuz 2014 Pazar 17:43

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Develioğlu apartmanının binasına düşen yıldırım mahalle halkını korkuttu. Binaya düşen yıldırım sonrasında parçalanan mantoloma malzemeleri ise çevreye dağıldı.

Ereğli' de bugün öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağış ve çakan şimşekler ilçeyi olumsuz etkilerken 5 katlı apartman binasına da yıldırım düşmesine neden oldu. Bağlık mahallesi Hatip Sokak üzerine de ki binaya düşen yıldırım mahalleliye korkulu anlar yaşattı. Binada oturan kayınvalidesinin yanına gelen genç kadın, kayınvalidesinin araması üzerine eve geldiklerini söyledi. Mahalle halkından Ergin Kuzu bir anda bir ışık parlaması olduğunu ve çok korktuklarını ses sonrasında 9 aylık kızı Ela'nın da korkarak uyandığını daha sonra da elektriklerin kesildiğini söyledi. Mahallelilerden Mustafa Kocuk da konuşmasında "Annem ve ablamla beraber oturuyorduk. Bir anda her yer aydınlık oldu. Güçlü bir ses çıktı. Hemen dışarıya çıkıp baktığımızda yukarıda ki evin betonlarının döküldüğünü gördük." dedi.

CİHAN

Binaya düşen yıldırım mahalle halkını korkuttu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×