Biga Bahar Koleji'nden TEOG başarısı

Çanakkale Özel Biga Bahar Koleji öğrencilerinden Taha Galata ve Jülide Atılgan, TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayarak önemli bir başarıya imza attı.Okul Müdürü Mehmet Erdoğan, başarının tesadüf olmadığını vurgulayarak,...

Biga Bahar Koleji'nden TEOG başarısı
12 Haziran 2014 Perşembe 13:58

Çanakkale Özel Biga Bahar Koleji öğrencilerinden Taha Galata ve Jülide Atılgan, TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayarak önemli bir başarıya imza attı.

Okul Müdürü Mehmet Erdoğan, başarının tesadüf olmadığını vurgulayarak, "Okulumuz açık ve kapalı spor salonları, her türlü donanıma sahip müzik, resim, gibi derslikleri, ZEP akıl oyunları, bilgisayar ve fen laboratuvarı, mükemmel bir kütüphanesi ve yemekhanesi, erkek ve kız pansiyonlarıyla 710 kontejana sahip Marmara bölgesinin en güzel okullarından bir tanesidir. İlk yılında 280 öğrenciyle eğitim hayatına başladık. Bize inanan ve her zaman desteklerini hissettiğimiz idari amirlerimize ve milli eğitim müdürümüze, öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum.Bu henüz bir başlangıç, Allah izin verdiği sürece bu başarıları tüm Türkiye' ye duyurmaya devam edeceğiz.” dedi.

CİHAN

Biga Bahar Koleji'nden TEOG başarısı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×