Beylikdüzü'nde temsili karne dağıtımı yapıldı

2013-2014 eğitim-öğretim yılı ilk dönem kapanış programı Mehmet Gesoğlu İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi.

Beylikdüzü'nde temsili karne dağıtımı yapıldı
24 Ocak 2014 Cuma 16:58

2013-2014 eğitim-öğretim yılı ilk dönem kapanış programı Mehmet Gesoğlu İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi. Programda konuşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Gürpınar Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı’nda 9 gün sürecek etkinliklere öğrencileri ve velileri davet etti.

Başkan Uzun, yorucu bir ilk yarı dönemi sonrası çocukların eğlenceyi hak ettiğini belirterek, etkinliklere öğrenci ve velilerini davet etti. Çocukların Türkiye’nin bugünü ve yarınları olduğunu kaydeden Uzun, eğitime desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol da milli eğitimin Türkiye’nin en önemli değerlerinden olduğunu, bu değere öğretmen, öğrenci, veli, kaymakamlık, yerel yönetimler ve toplumun tüm kurum ve kuruluşları olarak birlikte sahip çıkılması gerektiğini dile getirdi. Demirkol, öğrencilere tatilde çok iyi dinlenmelerini tavsiye etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı da tatilde çocukların dinlenmelerini, eksik yanlarının tamamlanması için de çalışmaları gerektiğini ifade etti. Bakırcı, iyi notların çok abartılmaması, kötü notlardan dolayı da öğrencinin azarlanmamasının önemli bir konu olduğunu söyledi.

Öğrencilerin gösterileri sonrasında Kaymakam Demirkol, Başkan Uzun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bakırcı temsili olarak öğrencilere ilk dönem karnelerini dağıttı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×