BEÜ’nün kariyerleri günleri sona erdi

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) tarafından yapılan ve çok sayıda iş adamı, sanatçı ve sporcuların katılımıyla 3 gün devam eden 4. Kariyer günleri sona erdi.4. Kariyer Günleri’nin 2. ve 3. günlerinde; Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim...

BEÜ’nün kariyerleri günleri sona erdi
26 Mayıs 2014 Pazartesi 16:43

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) tarafından yapılan ve çok sayıda iş adamı, sanatçı ve sporcuların katılımıyla 3 gün devam eden 4. Kariyer günleri sona erdi.

4. Kariyer Günleri’nin 2. ve 3. günlerinde; Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Süleyman Doğan’ın “Mesnevi’den Pedagojik Telkinler”, Uluslararası Futbol Hakemi Özcan Oal ve Reha Biçici’nin “Futbol Dünyası”, Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın’ın “Hedef Belirleme ve Sonuç Alma”, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Nurullah Bodur’un “Hukuk Devleti”, Diyetisyen Ezgi Sakar’ın “Sağlıklı Yaşam”, Senarist Yazar Neslihan Yalman’ın “Sanattan Kariyere Kendini Keşfet” konulu söyleşiler gerçekleştirdi.

“Her Yönüyle Türk Sineması” konu başlığı ile deneyimlerini paylaşan Sinema Yönetmeni Mustafa Altıoklar’ın ardından Program Yapımcısı, Şair Uğur Arslan’ın söylediği şiir ve şarkılar ile öğrenciler keyifli vakit geçirdi.

4. Kariyer günleri etkinlikleri Rektör Prof. Dr. Mahmut Doğru tarafından katılımcılara plaket takdim edilmesiyle son buldu. CİHAN

BEÜ’nün kariyerleri günleri sona erdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×