Beşiktaşlı Servet Dündar'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti

Göğsünden bıçaklanarak ağır yaralanan Beşiktaş'ın genç kalecisi Servet Dündar'ın beyin ölümü gerçekleşti.

Beşiktaşlı Servet Dündar'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti
10 Mart 2015 Salı 16:30

Göğsünden bıçaklanarak ağır yaralanan genç kaleci Servet Dündar'ın beyin ölümün gerçekleştiği öğrenildi. Dündar, 10 gündür Gaziosmanpaşa'daki Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayat mücadelesi veriyordu. Hastaneden, Dündar'ın beyin ölümünün gerçekleştiği duyuruldu.

Alınan bilgiye göre, kavga ettiği insanlar sebebi ile bıçakla yaralanmasının arkasından kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi sıkı bakım ünitesinde tedavisi devam eden Dündar'ın, yapılan tetkilerinin arkasından beyin ölümünün gerçekleştiği belirleme edildi.

ŞÜPHELİ E.G TUTUKLANMIŞTI

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde, içerisinde önceden husumet bulunduğu öğrenilen kişilerle kavga eden Servet Dündar bıçaklanmış ve ambulansla Gaziosmanpaşa'daki Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Polis ekipleri, kavgaya karışan A.O. (24) ve S.G'yi (22) 6 Mart'ta, E.G'yi (19) ise 8 Mart'ta yakalamıştı. Emniyetteki ifadelerinde, kavganın 'kız arkadaş' tyükselişmasından kaynaklandığını ifade eden şüphelilerden E.G. tutuklanmıştı.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×