Belediyeden ücretsiz gelinlik hizmeti

Çankaya Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’ne yapılan nikah başvuruları, 'iki bayram arası nikah kıyılmaz' sözünü geride bıraktı. Temmuz-Ekim 2014 tarihlerindeki bayramlar arasında evlenmek isteyenlerin sayısı şimdiden 2 bini buldu. Belediyenin...

Belediyeden ücretsiz gelinlik hizmeti
22 Temmuz 2014 Salı 12:13

Çankaya Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’ne yapılan nikah başvuruları, 'iki bayram arası nikah kıyılmaz' sözünü geride bıraktı. Temmuz-Ekim 2014 tarihlerindeki bayramlar arasında evlenmek isteyenlerin sayısı şimdiden 2 bini buldu. Belediyenin ihtiyaç sahibi çiftlere ücretsiz olarak gelinlik sağlama hizmeti de sürüyor.

Çankaya Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’ne, Ağustos 2014’de evlenmek isteyen bin ve Eylül 2014’de evlenmek isteyen bin çift başvurdu. Yetkililer, Eylül ayı başvurularının daha da artacağı, iki bayram arasında evlenenlerin 2 binden çok daha fazla olacağı görüşünde. Belediyenin ihtiyaç sahibi çiftlere ücretsiz olarak gelinlik sağlama hizmeti sürüyor. Çiftlerin yapması gereken tek şey, Çankaya Belediyesi Vedat Dalokay Nikah Salonu’na gelerek gelinliği beğenmeleri.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×