Belediye Başkanı Yazgı'dan, genç yazara destek

Aksaraylı genç yazar Mehmet Duraklı’nın yazdığı ‘AH’ adlı kitap, imza günü ile kamuoyuna tanıtıldı.

Belediye Başkanı Yazgı'dan, genç yazara destek
21 Nisan 2014 Pazartesi 16:13

Aksaraylı genç yazar Mehmet Duraklı’nın yazdığı ‘AH’ adlı kitap, imza günü ile kamuoyuna tanıtıldı.
EFOR AVM’de düzenlenen imza gününe, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Kılıç, İl Genel Meclis Üyesi Emrullah Ermiş ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Genç Yazar Mehmet Duraklı yaptığı kısa açıklamada duygularını şu şekilde dile getirdi: “Bugün Aksaray’da Aksaraylı bir yazar olarak belki başarı sağlayamadığımı düşünsem de Aksaray’ın en büyük imza günlerinden birisini şu an düzenliyorum hepinize çok teşekkür ediyorum.”
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı yaptığı konuşmada yazarın hem Aksaraylı hem de çok genç olmasından dolayı gurur duyduğunu ifade ederek şunları söyledi: " Bu güzel kitap imzalama gününde genç yazar kardeşimle yeni tanışıyorum. İki şeyden dolayı gurur duydum. Birisi kardeşimizin genç yaşta bu kadar büyük bir başarıya imza atmış olması bir diğeri de hemşehrimiz olması. Aksaraylı olması ki biz bunun özlemi içerisindeydik.
Güzel olan tarafı şu; artık gençlere sıra geliyor. Yani artık bizlere sıra geliyor. Biz başkan olarak ilk adımı attık. Bundan sonra sizlerden de inşallah bu tür çalışmaları daha da artırarak devam etmenizi istiyorum. Kardeşimin en çok satılan kitaplar arasında 18. olması da çok büyük bir başarı. Hem bu başarısından dolayı hem de burada yapacağı imza töreninden dolayı tebrik ediyorum. Allah yardımcısı olsun. Daha da güzel hazırlıklar ve çalışmalar içinde başarılar diliyorum.”
Aksaray Bağlıkaya kasabası doğumlu olan ve sağlık sektöründe çalışan genç yazar Mehmet Duraklı, Antalya’nın Alanya ilçesinde kaleme aldığı ilk kitabı AH, ilk baskısında 2000’in üzerinde okuyucuyla buluşarak geniş kitlelere ulaştı.


CİHAN

Belediye Başkanı Yazgı'dan, genç yazara destek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×