Bayramoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda birinci oldu

2011 Yılında Hoçvan bölgesi Bayramoğlu Köyü’nde hizmete açılan Bayramoğlu İlkokulu ve Ortaokulu yurtdışı projelerine verdiği destek ve SBS’de başarıyı artırma teşviklerinde gösterdiği dikkat çekici çalışmaların ardından spor alanında da adından söz ettir.

Bayramoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda birinci oldu
22 Ocak 2014 Çarşamba 13:58

2011 Yılında Hoçvan bölgesi Bayramoğlu Köyü’nde hizmete açılan Bayramoğlu İlkokulu ve Ortaokulu yurtdışı projelerine verdiği destek ve SBS’de başarıyı artırma teşviklerinde gösterdiği dikkat çekici çalışmaların ardından spor alanında da adından söz ettirmeye başladı. Türkiye Satranç Federasyon’unun 20-22 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlediği Okul Sporları Ardahan İl Geneli Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda, Bayramoğlu, küçükler kategorisinde Önder Avşar birinci oldu ve Giresun’da yapılacak olan satranç turnuvasında Ardahan'ı temsilen yarışmaya hak kazandı.

Okul Müdürü Köksal Malkoç, bu tür sosyal ve sportif faaliyetlere destek verdiklerini belirtip,“Tüm öğrencilerimizin eğitim ve öğretiminin yanında sanat, spor ve bilim dallarında da gelişim göstermeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Çıtamızı her seferinde yükseltip, okulumuzu daha iyiye, daha ileriye götürmek için hiçbir çabadan geri kalmayacağız. Her türlü başarıyı ödüllendirerek çocuklarımızı onure edeceğiz.” ifadelerini kullandı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×