Batman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, aile eğiticisi yetiştiriyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen "Aile Eğitim Programı"nın yaygınlaştırılması kapsamında Batman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında.

Batman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, aile eğiticisi yetiştiriyor
27 Ocak 2014 Pazartesi 15:33

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen "Aile Eğitim Programı"nın yaygınlaştırılması kapsamında Batman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personeller ile sivil toplum kuruluşları çalışanlarına yönelik 'Eğitici Eğitimi Programı' başladı.

İl Müdürü Fatih Aktürk’ün açış konuşmasını yaptığı program 5 gün boyunca devam edecek. İl Müdür Yardımcısı ve Aile Eğitim Programı Formatörü Mustafa Taşkın, ve AEP Formatörü Ayten Eraslan tarafından düzenlenen Aile Eğitim Programları aracılığı ile Batman’nın sosyal sorunlarına çözüm sunulması amaçlanıyor.

Aile Eğitimi ve İletişimi, Sağlık, Hukuk, Medya ve İktisat başlıkları altında alanında uzman kişiler tarafından eğitimler verilecek. Aile Eğitim Programı Eğitici Eğitimi aracılığı ile Batman ve ilçelerindeki bütün ailelere ulaşılması hedefleniyor.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×